Svet-Stranek.cz
HUDEBNA PEPY STREICHLA

PRAVIDLA HUDEBNY:Stránky hudebního klubu Hudebna Pepy Streichla

PRAVIDLA HUDEBNY

Hudebna je otevřena v podstatě každému, kdo má chuť si zahrát formou koncertu v prestižním Hudebním klubu slavného ostravského bluesmana Pepy Streichla. Sice preferujeme písničkáře folkového a bluesového stylu (z důvodu malých rozměrů pódia : 2 krát 4 m), ale hrály u nás i kapely o 5 lidech.Ke zvučení nabízíme dva mikrofony a mix se zesilovačem se čtyřmi vstupy. Jinak si ale raději všichni vozí ozvučení své, pak odpadají problémy typu: "my mysleli, že tady tohle taky nazvučíte."  :)

Vstupné na koncerty dáváme 50 kč na místní kapely a 100 kč na "přespolní," anebo tzv. do klobuka, záleží na dohodě. Veškeré vybrané vstupné jde kapele. Platbu u OSA si řeší účinkující sami. V případě malé návštěnosti garantujeme aspoň symbolické dopravné.
Dle vašich podkladů vyhotovíme plakáty, které vyvěsíme v blízkosti Hudebny, vytvoříme událost na fejsbuku, dáme informaci na ostravské infocentrum a do Country rádia. Ostatní zviditelnění akce očekáváme od účinkujících.