Svet-Stranek.cz
HUDEBNA PEPY STREICHLA

AKTUÁLNĚ:Stránky hudebního klubu Hudebna Pepy Streichla

AKTUÁLNĚ

S politováním musím oznámit, že koncertem Justina Lavashe ukončila Hudebna Pepy Streichla svou činnost. I přesto, že k nám jezdili významní a skvělí muzikanti, účast na těchto koncertech byla velmi slabá. První roky provozu klubu bývalo narváno, poslední dobou se ale dali diváci spočitat někdy i na prstech jedné ruky. A tak se koncerty staly nedůstojnými jak vůči vystupujícím, tak vůči těm pár divákům, kteří dorazili. A odměnit, třeba kapelu z čech, třemi stovkami za vstupné, to není ani na benzín. Mrzí mě to víc, než si myslíte, ale už to takhle dál nešlo. Děkujeme těm pár věrným, kteří chodili a hlavně všem, kteří kdy v Hudebně vystupovali. Protože tohle určitě nebylo pro peníze, bylo to z úcty k Pepovi a jeho "klubu", který založil a bohužel už neměl čas pořádně uvést do života. Přeji všem hezké hudební zážitky někde jinde a snad se potkám v budoucnu i s vámi, muzikanti, kteří jste nám tak krásně hráli v Hudebně. Hodně štěstí.